Esimene aasta kadetina

Esimene aasta kadetina (U17 vanuseklass) on olnud küllaltki tihe ja võrreldes eelmise aastaga muutus oluliselt nii ettevalmistus kui ka võistlustel osalemine.

Arvatavasti siit ka põhjus, miks veidi unarusse on jäänud blogipostituste tegemine oma veebilehele. Loodetavasti olen ma nüüd juba enam-vähem kohanenud ja edaspidi tegutsen ka siin veidi usinamalt.

DSC_2826

Vehklemise osas lisandusid sügisesest ühistreeningud Tallinna Spordikooli vehklemisrühmaga ning mõni aeg tagasi hakkasin osalema ka meeste koondise treeningutel.

Kuna tihedama vehklemisgraafiku tõttu on sel hooajal jäänud vähemaks jooksu ja ujumistreeningute maht, siis oma keha eest hoolitsemise ja vigastuste ennetamise eesmärgil olen nõu küsinud füsioterapeutidelt ning proovinud tegutseda vastavalt saadud soovitustele.

Võistlemise poole pealt olen septembrist veebruarini teinud rohkem starte kui eelmisel hooajal sama perioodi jooksul ning turniiride ja võistluste tase on ka tunduvalt kõrgem olnud. Kui eelmisel hooajal osalesin sel perioodil üheksal võistlusel, siis sel hooajal olen võistelnud juba kolmeteistkümnel võistlusel.

DSC_8650

Ning hooaeg ei ole veel kaugeltki läbi – ees on veebruari lõpus Itaalias, Foggias toimuvad Euroopa meistrivõistlused ning aprilli alguses Poolas, Torunis toimuvad Maailmameistrivõistlused.

DSC_2614.JPG

EM ettevalmistslaagri teeme Eesti koondisega Haapsalus ning MM-i eelse ettevalmistuslaagri teeme Rootsis.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s