Toetajad

Tipptulemus sõltub lugematutest pisiasjadest ning mul on hea meel, et  noore vehklejana on mul juba kindel seljatagune, kes on võtnud enda kanda palju tähtsaid ülesandeid, mis teevad treeningutele ja võistlustele keskendumise tunduvalt lihtsamaks.

Vehklemine on suuresti tehnikasport ning nii treening- kui ka võistlusvarustusega aitab mind vehklemisvarustuse maaletooja www.vehklemine.com. Suur aitäh ka relvameistrile, Martti Moosusele, kes kannab hoolt, et kõik mu epeerelvad toimiksid parimal moel.

Kuna minu ettevalmistus on väga mitmekülgne, siis kasutan ka väga palju erinevat spordivarustust. Oma olulise panuse selles osas on andnud AS Jalajälg, kellega mul on igati meeldiv koostöö.

Suur-suur aitäh nii ühisrahastusplatvormile Stardipaik.ee, kes aitas edukalt läbi viia minu esimest projekti, mille raames otsisin toetust 2017/2018 hooaja ettevalmistuseks ja Kadettide Euroopa Karikavõistlustel osalemise jaoks kui ka kõikidele lahketele inimestele, kes otsustasid mind projekti kaudu toetada.

Samuti tänan Dental-Teenus OÜ-d, kes minu tegemistele on õla alla pannud.

2019. aastal lisandus minu toetajate ringi Mimesis looduskosmeetika pood. Tean omal nahal, kui oluline on kasutada sobivad shampoone, kreeme jne, sest ka minu nahk on pigem tundlik ja kõiki tooteid ma kasutada ei saa. Kuna ma teen aga trenni iga päev ja mõnipäev kaks korda päevas, siis on nahahooldus minu jaoks äärmiselt oluline. Aitäh toetuse eest!