Toetajad

Tipptulemus sõltub lugematutest pisiasjadest ning mul on hea meel, et  noore vehklejana on mul juba kindel seljatagune, kes on võtnud enda kanda palju tähtsaid ülesandeid, mis teevad treeningutele ja võistlustele keskendumise tunduvalt lihtsamaks.

Vehklemine on suuresti tehnikasport ning nii treening- kui ka võistlusvarustusega aitab mind vehklemisvarustuse maaletooja www.vehklemine.com. Suur aitäh ka relvameistrile, Martti Moosusele, kes kannab hoolt, et kõik mu epeerelvad toimiksid parimal moel.

Kuna minu ettevalmistus on väga mitmekülgne, siis kasutan ka väga palju erinevat spordivarustust. Oma olulise panuse selles osas on andnud AS Jalajälg, kellega mul on igati meeldiv koostöö.

Suur-suur aitäh nii ühisrahastusplatvormile Stardipaik.ee, kes aitas edukalt läbi viia minu esimest projekti, mille raames otsisin toetust 2017/2018 hooaja ettevalmistuseks ja Kadettide Euroopa Karikavõistlustel osalemise jaoks kui ka kõikidele lahketele inimestele, kes otsustasid mind projekti kaudu toetada.

Samuti tänan Dental-Teenus OÜ-d, kes minu tegemistele on õla alla pannud.

Suur abi on olnud ka Tallinna Spordikoolist, kust olen saanud toetust nii laagrite kui ka võistlussõitude osas. Väga oluliseks peavad nad ka tarka ja teaduspärast lähenemist ettevalmistusprotsessi ning neid teadmisi ja oskusi on noorel sportlasel sealt väga vajalik saada.

Aitäh toetuse eest!