Arte Kuldkala 2018

Tallinna Arte Gügmaasium, kus ma õpin, korraldab oma õpilastele ujumisvõistlust Arte Kuldkala. 2017. aastal osalesin esimest korda sellel võistlusel ning oma suureks üllatuseks, õnnestus tol korral ka esikoht saavutada.

Sel aastal jõudis võistluspäev kätte väga ootamatult – tulin just vehklemisvõistlustelt ning kehalise kasvatuse õpetaja andis teada, et nüüd on vaja võistelda Arte Kuldkala 2018 võistlusel. Kuigi mul oli juba varasemalt selleks ajaks hoopis spordimassaaži aeg broneeritud, siis tühistasin selle ja loomulikult annan oma panuse ka koolispordi üritustele, kui selleks võimalus pakutakse.

Kahjuks on ujumine viimasel ajal seoses tiheda vehklemisgraafikuga veidi unarusse jäänud ning korralikult ujumistreeninguid teha pole saanudki. Seetõttu ma väga kõrgeid lootusi oma eelmise aasta tulemuse kordamiseks ei seadnud. Seda enam, et sel aastal selgitati võitja kahe ala, 50m krooli ja 50m selili ujumisaegade liitmisel. Selili ujumist kasutan aga põhiliselt lõdvestusujumisena, mitte aga vees kiirelt edasi liikumiseks.

Endalegi veidi ootamatult suutsin aga 50m kroolis nihutada oma rekordi alla 30 sekundi ning kahe ujumise kokkuvõttes saavutasin esikoha 0,7 sekundilise eduga järgmise ees.

Seega on minu auhinnariiulil nüüd kaks kuldkala – Arte Kuldkala 2017 ja Arte Kuldkala 2018!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s